Thunderbird School of Global Management

Thunderbird

BİLGİ-ASU işbirliği kapsamında dünyanın en iyi küresel liderlik ve yönetim okullarından ASU’ya bağlı Thunderbird School of Global Management’ın Türkiye’deki tek merkezi BİLGİ’de açılıyor. 1946 yılından bu yana geleceğin liderlerini, yöneticilerini ve girişimcilerini yetiştiren Thunderbird School of Global Management, yükseköğretim derecelendirme kuruluşu Times Higher Education ve Wall Street Journal’ın 2019 yılı “Business Schools” raporuna göre dünyadaki en iyi yönetim yüksek lisans programını sunuyor. 

Thunderbird School of Global Management, Financial Times’ın en iyi uluslararası programlara ilişkin 2020 yılı araştırmasına göre yönetici eğitiminde bir dünya lideri. Thunderbird’ün yönetici eğitimi programı dünyada incelenen 1.000 üniversite arasında en iyi ilk yüzde 4’lük dilimde yer alıyor.

Tüm dünyada diploma programlarının yanı sıra bireylere ve kurumlara profesyonel gelişim olanakları ve kurumsal çözümler sunan Thunderbird School of Global Management’ın akademik kadrosunda dünyaca ünlü, küresel yönetimde deneyimli düşünce liderleri yer alıyor. 

Okulda, teorinin ötesinde gerçek dünya senaryolarına ve deneyimlere dayalı bir küresel liderlik ve yönetim eğitimi veriliyor.